Location, Luxury & Style Best 4Bed In Madrid

  • 124 m²
  • 3 slaapkamers
  • 1 badkamer

Op een eersteklas locatie op 5-minuten loopafstand van de Tuin van de Prins van Anglona, biedt 3-slaapkamer Location, Luxury & Style Best 4Bed In Madrid appartement plaats aan maximaal 6 gasten. Er is wifi voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.

Om uw comfort te garanderen is er een douche in het appartement. Verder zijn er een haardroger en badlakens beschikbaar.

Location, Luxury & Style Best 4Bed In Madrid appartement komt met een complete keuken, waar gasten hun maaltijden kunnen koken.

De Las Ventas arena ligt op afstand van 4 km van dit appartement van 124 m², terwijl het Prado Museum op een korte afstand van de accommodatie ligt. Bovendien liggen Location, Luxury & Style Best 4Bed In Madrid appartementen op 10-minuten loopafstand van de Puerta del Sol. Het 3-badkamer appartement is niet ver van Tempel van Debod genesteld. De accommodatie is op slechts 800 meter van Santo Domingo metrostation en op circa 950 meter verwijderd van Gran Via-Callao bushalte.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Location, Luxury & Style Best 4Bed In Madrid
Upscale Designer Retreat In The Heart Of Madrid
Mobiele prijsaanbieding

Upscale Designer Retreat In The Heart Of Madrid

46 m van de accommodatie
Premium Apartment In City Center
Mobiele prijsaanbieding

Premium Apartment In City Center

46 m van de accommodatie
Apartamento En El Centro Con Vistas Impresionantes
Mobiele prijsaanbieding

Apartamento En El Centro Con Vistas Impresionantes

7.9
Goed 40 beoordelingen
137 m van de accommodatie
USD 161 USD 145
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas
    27 km

    Treinstations

    Principe Pio Train Station
    1,1 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerVT-164193
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Waar is Location, Luxury & Style Best 4Bed In Madrid appartement gelegen?
      Location, Luxury & Style Best 4Bed In Madrid appartement is in de Madrid Rio wijk van Madrid gesitueerd, op 25 minuten wandelafstand van het wassenbeeldenmuseum.
    • ❓
      Hoeveel kost het om bij Location, Luxury & Style Best 4Bed In Madrid appartement te verblijven?
      Een overnachting in Location, Luxury & Style Best 4Bed In Madrid appartement kost €1096.
    • ❓
      Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Mercado de San Miguel en Chocolateria San Gines restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • ❓
      Biedt dit appartement internetverbinding?
      Ja, dit appartement biedt wifi.
    • ❓
      Is er een keuken in Location, Luxury & Style Best 4Bed In Madrid appartement?
      Bij Location, Luxury & Style Best 4Bed In Madrid appartement kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een waterkoker, een koelkast en een oven.
    • ❓
      Wat is de afmeting van Location, Luxury & Style Best 4Bed In Madrid appartement?
      Location, Luxury & Style Best 4Bed In Madrid appartement meet 124 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas
    27 km

    Treinstations

    Principe Pio Train Station
    1,1 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Location, Luxury & Style Best 4Bed In Madrid

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten